Shopping Cart

Mail

Bu sözleşme, bakirkoyfotografcilik.com sitemizdeki hizmetlerden faydalanabilmeniz ve kullanabilmeniz için gerekli kuralları içermektedir. Bu sitede yer alan bilgiler, tamamı ile insanları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Siteyi ziyaret etmekle üye olmakla ve bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu kullanıcı sözleşmesinde belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

İşbu sözleşme ve sözleşmeyle yazılı ek 1 gizlilik politikası ve sözleşmede yazılı bulunan yasaklı lisanslı ürünler. Ürün listeleme kuralları kullanıcı profilinde düzenleme siteyi amacına uygun kullanma vb. oluşan kurallara uygun kullanma kullanıcı sözleşmesi site’ ye üye olan kullanıcı arasında, kullanıcının site’ ye üye olması amacıyla ve kullanıcı, site’ ye üye olarak, kullanıcı sözleşmesinin tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Alan adına bağlı siteyi sayfaları ziyaret eden ve üye olan, sunulan hizmetlerden işbu sözleşmede belirtilen koşullar dahilinde yararlanan gerçek veya tüzel kişi, kullanıcılar sitenin yazılı onayı olmadan, kullanıcı sözleşmesi kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini, kısmen veya tamamen, herhangi bir üçüncü kişiye devredemezler. Gizlilik politikası” ve “Kullanıcı sözleşmesi” bölümlerindeki hükümler site ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Kullanıcı sözleşmesin de tanımlı olan iş ve işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla, site tarafından, site içerisinde ortaya konulan yazılar, resimler, bilgiler, fotoğraflar, uygulamalar kullanıcıların kullanıcı sözleşmesinde tanımlı olan iş ve işlemleri daha etkin şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlamak üzere, dilediği zaman hizmetlerinde değişiklikler ve/veya uyarlamalar yapabilir. Site tarafından yapılan bu değişiklikler ve/veya uyarlamalarla ilgili olarak kullanıcılar uymakla yükümlüdür.

Kullanıcılar site ‘ye üye olmak için gerekli bilgilerinin gönderilmesi suretiyle sitenin onaylanması ile tamamlanır. Üyelik işlemi tamamlanmadan, işbu sözleşmede tanımlanan kullanıcı olma hak ve yetkisine sahip olunamaz. Sitenin ve yöneticilerin farkında olmadan sitede yapmış olduğu istem dışı uygulama yayın kullanıcı tarafından fark edilirse siteye uyarı bildirilmeden faydalanılamaz hukuki süreç başlatılamaz. Site ‘ye üye olabilmek için, reşit olmak site tarafından, geçici olarak üyelikten uzaklaştırılmış veya üyelikten süresiz yasaklanmış olmamak gerekmektedir. Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, sitenin kendisine ait gizli / özel / ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple siteden her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcılar hizmetlerden yararlanabilmek amacıyla kullandıkları sisteme erişim araçlarının kullanıcı ismi, şifre vb. güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması ve kullanılması durumlarıyla ilgili hususlar tamamen kullanıcıların sorumluluğundadır. Dolayısıyla bu bilgilerin hiçbir şekilde içeriğinden ve saklanmasından da Site sorumlu değildir.

Kullanıcıların, sisteme giriş araçlarının güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması, kullanılması gibi hususlardaki tüm ihmal ve kusurlarından dolayı kullanıcıların ve/veya üçüncü kişilerin uğradığı veya uğrayabileceği zararlara istinaden sitenin doğrudan veya dolaylı, herhangi bir sorumluluğu yoktur. Kullanıcılar siteye kendileri tarafından sağlanan bilgi ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcılar tarafından siteye iletilen veya site üzerinden kendileri tarafından yüklenen, değiştirilen veya sağlanan bilgi ve içeriklerin doğruluğunu araştırma, bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu olduğu gibi, söz konusu bilgi ve içeriklerin yanlış veya hatalı olmasından dolayı ortaya çıkacak hiçbir zarardan da site sorumlu tutulamaz.

Sitenin hizmetlerinden yararlananlar ve siteyi kullananlar, yalnızca hukuka uygun amaçlarla site üzerinde işlem yapabilirler. Kullanıcıların site dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. Her kullanıcı site ve/veya başka bir üçüncü şahsın aynı veya şahsi haklarına veya malvarlığına tecavüz teşkil edecek şekilde, site dahilinde bulunan resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video kliplerini, dosyaları, veri tabanlarını, katalogları ve listeleri çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, kötü amaçlı eylem işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla site ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Sitemizden herhangi bir yazı için alıntı yapmak istediğinizde, alıntının sayfasından kaynak alındığını ilgili yazınızda belirtmeniz gerekmektedir.

Kullanıcılar siteyi, üzerinde yer alan bilgileri sitenin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunmayacaklarını, aksi halde sitenin uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcılar da dahil olmak üzere üçüncü kişiler tarafından sitede sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı site ve çalışanlarının veya yöneticilerinin sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü, bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Sitemiz kullanıcıları da dahil olmak üzere üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir.

Kullanıcılar üyeler ve yöneticiler hukuken bağımsız taraflardır site ile aralarında ortaklık yoktur. Site kullanıcıların sisteme yükledikleri bilgileri ve içerikleri, kullanıcılar da dahil olmak üzere, üçüncü kişilerin erişimine verme kapatabilme ve silme yetkisine sahiptir. Site bu hakkını, hiçbir bildirimde bulunmadan haber vermeden kullanabilir. Kullanıcılar, sitenin talep ettiği değişiklik ve/veya düzeltmeleri ivedi olarak yerine getirmek zorundadırlar. Site tarafından talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme istekleri, gerekli görüldüğü takdirde, site tarafından yapılabilir. Site kullanıcıları site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin benzeri kuralları ihlal etmeleri durumunda sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir. Site tarafından talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme taleplerinin kullanıcılar tarafından zamanında yerine getirilmemesi sebebiyle doğan veya doğabilecek zararlar, hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen kullanıcılara aittir.

Sitemizde yayınlanamayacağı kurallar ile bize ispatlanan yazılımlar 48 saat içinde sitemizden silinir sitenin sorumluluğu uyarı geldikten sonra devreye girmektedir. Sitemizde yayınlanan reklamların içeriği ve sundukları ürün hizmetin sitemizle’ bağlayıcılığı yoktur. Web sitemize, girilen kişisel bilgiler bilgisayar korsanlığı yoluyla sitemizin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı site sorumluluk kabul etmemektedir. Sitenin kendi kontrolünde olmayan üçüncü kişi satıcılar, sağlayıcılar ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya portallara, dosyalara veya içeriklere ‘link’ verebilir. Bu ‘linkler, kullanıcılar tarafından veya sadece referans kolaylığı nedeniyle sağlanmış olabilir veya siteyi işleten kişiyi desteklemek amacı ve web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Site üzerindeki ‘linkler vasıtasıyla erişilen portallar, web siteleri, dosyalar ve içerikler, bu ‘linkler vasıtasıyla sunulan hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında sitenin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

İşbu kullanıcı sözleşmesinden doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde, Türk hukuku uygulanacaktır. İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. “kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik politikasında belirtilen bütün şartları okudum kabul ediyorum. 09. 05. 2019

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping